fbpx

Müügiinfo

Pilve Kodud valmivad 2024. aasta kevadel. Hetkel sõlmime klientidega broneerimislepinguid, mis fikseerivad Sinu huvi antud korteri vastu.

Sinu uue kodu ostmiseks on vajalikud sellised sammud:

1. BRONEERIMINE

Anna meile teada, millise korteri vastu huvi tunned. Sõlmime broneerimislepingu, mis kehtib kokkuleppelise aja.

2. VÕLAÕIGUSLIK LEPING

Sinuga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, kus lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu sõlmimisel tasud 15% uue kodu hinnast. Pangad aktsepteerivad seda kui Sinupoolset omafinantseeringut.

3. ASJAÕIGUSLIK LEPING

Kui kodud on valmis, sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping. Tavapäraselt tasutakse siis 85% korteri hinnast, mida üldjuhul finantseerib pank. Asjaõiguslepingu sõlmimisel toimub korteri omandiõiguse üleminek ning saadki oma uude koju sisse kolida.

Korteri hinnas sisaldub

· Üks parkimiskoht (lisakoht 3000€ / tk).

· Panipaik

· Siseviimistlus vastavalt valitud standardpaketile.

· Tehnovõrkude rajamine ja nendega liitumine (vesi, kanalisatsioon, elekter).

· Haljastus

· Käibemaks

Korteri hinnas ei sisaldu

· Müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasud ja riigilõivud.

· Andmeside, kaabeltelevisiooni, telefoni- ja valveside liitumistasu.

· Jahutus elutoas (4000€).

Arendaja jätab endale õiguse müümata korterite hindasid muuta.

Kui soovid oma korteris midagi muuta, siis anna oma soovist teada.. Kõik Sinu poolt soovitud ja meiega kokku lepitud ehituslikud muudatused arveldatakse eraldiseisvalt lepingu hinnast, vastavalt müüja poolt sätestatud muudatustööde esitamise tähtajale ja hinnakirjale.

Bigbank

Kodulaenu lepingutasu 0 €. Soodustuse saamiseks palume laenutaotluse esitamisel märkida kampaaniakoodi lahtrisse sooduskood “PSP”

LHV

Laenutaotluse esitamisel kasuta sooduskoodi “Pspcapital”.

A-energiaklassi kodudele kõigile klientidele intressiga 1,69%+6kuu euribor

Kodulaenu pakub AS LHV Pank. Mõtle oma laenuotsus alati hoolikalt läbi. Tutvu tingimustega aadressil lhv.ee/kodulaen ja küsi nõu ka meie asjatundjalt. Kodulaenu krediidi kulukuse määr on 5,638% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 140 000 €, intress 5,5% aastas (fikseerimata, intressimäär koosneb kuue kuu euriborist ja marginaalist 1,6%), lepingutasu 0 €, periood 360 kuud, tagasimaksete arv 360 ja kogusumma 285 909 €, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena. Laenu saamiseks tuleb seada tagatisvarale hüpoteek ja sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Määras ei ole arvestatud tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid.